گرامیداشت سوم خرداد به مناسبت آزاد سازی خرمشهر
گرامیداشت ازاد سازی خرمشهر
اولین نشست هیئت اندیشه ورز سال 97 بسیج کارمندان استان فارس  به روایت تصویر
سازمان بسیج کارمندان
جمهوری اسلامی ایران الگوی موفق مردم سالاری دینی در جهان است.
حضور سردار غیاثی فرمانده ارشد سپاه استان در حماسه انتخابات 29 اردیبهشت:
علمای استان و جامعه متدینین فارس نسبت به  هنجار شکنی ها و حرمت شکنی ها واکنش مناسب نشان دهند.
سردار گزنی جانشین فرماندهی سپاه فجر در صبحگاه مشترک گرامیداشت سوم خرداد :
معتقدیم زدودن فقر و محرومیت از جامعه، همچون نشانه گرفتن حیفا و تل‌آویو، یک هدف اصلی و اساسی است.
بیانات مقام معظم رهبری در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع):
بیانیه گرامیداشت هفته بسیج
dotبیانیه مجمع عالی بسیج کارمندان استان فارس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سال 96
مجمع عالی بسیج کارمندان استان فارس ضمن تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول و تصادف آن با آغاز هفته بسیج، این ایام مبارک را به عموم مردم شریف ایران اسلامی و جامعه کارمندان کشور و استان فارس تبریک عرض نموده و حضور حداکثری کارمندان و مشارکت در اجرای برنامه های هفته بسیج راخواستار شد.
بیانیه مجمع عالی بسیج کارمندان استان فارس به مناسبت هفته دولت
dotپیشینه و تجربه گراسنگ دولتمردان شهید دیروز دولت می تواند چراغ راه دولتمردان حال باشد.
مطالعه تاریخ زندگی شهدای دولت نشان می دهد که این دولتمردان شهید و این خادمان کم نظیر در کمال سادگی و ساده زیستی، جز به خدمت صادقانه و بی منت به مردم فکر نکردند و همواره با ایستادگی در مقابل ابرقدرتها، با اقدام و عمل انقلابی و به هنگام خود ، جز به عزت و اقتدار ملی نیاندیشیدند و همواره در مسیر تعالی انقلاب اسلامی ثابت قدم و استوار بودند
سرهنگ باقری، مسئول سازمان بسیج کارمندان استان فارس و دبیر شورای عالی بسیج کارمندان فارس ضمن تبریک هفته دولت، روز کارمند و روز بسیج کارمندان تاکید کرد:
dotدولتمردان باید هفته دولت را غنیمت شمرند و با مدیریت بسیجی و جهادی و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش کنند.
وظیفه انقلابی هر مدیر و مسئول در دستگاه مربوطه توجه به احیاء امر به معروف و نهی ازمنکر و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و اسلام عزیز است و مدیران باید مسئولانه و از روی تکلیف به آن توجه نمایند و آن را از مجموعه تحت امر مطالبه نمایند.
احیای فریضتین امربه معروف و نهی از منكر:
dotنشانه بهترین جامعه آن است که امربه معروف و نهی از منکر در آن زنده باشد.
اگر امر به معروف و نهی از منکر نکنید و پیرو اهل بیت پاک رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) نباشید، خداوند اشرار را بر شما مسلط خواهد کرد وچنان در فشار قرار خواهید گرفت که هر چه خوبان شما دعا کنند، مستجاب نشود .
بیانیه مجمع عالی بسیج کارمندان استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس
dotاعلام آمادگی کارمندان و مدیران بسیجی استان فارس برای نقش آفرینی و حضور پر شور و موثر در راهپیمایی روز قدس
اعلام  آمادگی کارمندان و مدیران بسیجی استان فارس برای نقش آفرینی و حضور پر شور و موثر در راهپیمایی روز قدس
امروز ایرانیان بار دیگر مصمم بر خلق حماسه دیگری در راهپیمایی روز قدس هستند و ان شاء الله جهانیان شاهد این حضور پرشور و مسئولانه و لبیک به ندای خمینی کبیر و ولایت امر خواهند بود... لذا دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بدانند که این ملت بر آرمانها و اصول و مبانی انقلاب خود پایبند و گذشت زمان نمی تواند آنها را از اهداف متعالی خود دور سازد. همچنین دشمنان انقلاب بدانند در صورتی که دست از توطئه و شیطنت برندارند سیلی سختی خواهند خورد و پاسخ ملت ایران به دسیسه های دشمنان سخت و شکننده خواهد بود.
پیام تشکر و قدردانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در انتخابات
dotپیروز انتخابات دیروز، شما مردم ایرانید و نظام جمهوری اسلامی است .
پیروز انتخابات دیروز، شما مردم ایرانید و نظام جمهوری اسلامی است .
مشارکت گسترده و پرشور شما، و هجوم مشتاقانه به مراکز رأی‌گیری، و تشکیل صفهای طولانی برای رسیدن به صندوق‌های رأی در همه جای کشور، و از همه‌ی قشرهای اجتماعی، نشانه‌ی آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری اسلامی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پروردگار بود و ایران و ایرانی را در آزمونِ میدان‌عمل، سرافراز و رو سفید کرد.
سرهنگ باقری مسئول سازمان بسیج ادارات استان فارس:
dotهمه مکلفیم و وظیفه داریم در انتخابات حضور پر شور و حماسی داشته باشیم و با رای خود از کیان و آبروی انقلاب اسلامی حراست کنیم.
ایشان عزم جدی همه کارمندان و مدیران استان فارس را برای حضور حماسی و انقلابی در انتخابات جاری خواستار شدند و با اذعان به تلاش دشمنان برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات خواستار هوشیاری و بیداری همه ملت شدند و با اشاره به اهمیت انتخابات جاری، خواستار تلاش همگان برای خنثی سازی توطئه های دشمنان شدند.
بیانیه مجمع عالی بسیج کارمندان استان فارس در آستانه انتخابات اردیبهشت ماه 96
dotاعلام آمادگی کارمندان و مدیران بسیجی استان فارس جهت حضور حماسی و انقلابی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96
هیچکدام از تهدیدات سخت ، نیمه سخت و نرم در طول حیات انقلاب اسلامی نتوانست ملت بزرگ ایران اسلامی را از آرمانها و اهداف متعالی نهضت خود دور کند و فرهنگ متعالی علوی –حسینی-مهدوی را در آنان کمرنگ و جدا سازد.
سرهنگ باقری، مسئول بسیج کارمندان استان فارس:
dotامروز رویکرد مدیریت انقلابی و جهادی لازمه حل مشکلات اقتصادی و معیشت مردم و بیکاری است.مردم باید در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشند.
سرهنگ باقری توجه به طرفیتهای درونی و اتکا به توان ملی را از جمله مطالبات مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی برشمردند و خواستار توجه مسئولین کشور به موضوع حمایت از تولید ملی برای حل مشکل اشتغال شدند. ایشان بیان کردند تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از دشمنی دشمنان است و با دشمن قسم خورده هرگز نباید سر میز مذاکره نشست؛ چرا که سوابق آنان نشان می دهد کاملاً ناعهد و فریبکارند. ایشان حساسیت مسئولین را نسبت به تذکرات و مطالبات مقام معظم رهبری خواستار و بر تقویت روحیه انقلابی گری و رویکرد جهاد کبیر تاکید نمودند.
رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی):
dotمن شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» قرار میدهم؛
من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند. مطالبه‌ی من و مطالبه‌ی مردم از مسئولین عزیز و محترم این است که بر روی این دو نقطه متمرکز بشوند و کارها را با برنامه‌ریزی انجام بدهند و ان‌شاءالله در پایان سال نتایج آن را بتوانند به مردم گزارش کنند.
سرهنگ باقری، مسئول بسیج کارمندان استان فارس:
dotشاخص های انقلابی گری از منظر مقام معظم رهبری باید ملاک انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت 96 قرار گیرد.
ایشان با اشاره به شرایط حساس کنونی و اهمیت انتخابات آتی ، انقلابی گری و انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن را سه ویژگی اصلی رئیس جمهور دانستند که همگان در انتخاب اصلح بایستی به آن توجه نمایند
سرهنگ باقری مسئول سازمان بسیج کارمندان استان فارس:
dotحضور مردم در انتخابات تضمین کننده و تقویت کننده امنیت ملی است . ملت مراقب توطئه دشمنان باشند.
ایشان با عنوان این مطلب که انتخابات همیشه مایه آبروی نظام بوده بیان داشتند تنها با همگرایی و هم افزایی و وحدت کلمه و حضور پرشور و انقلابی ملت فهیم ایران اسلامی در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی و به ویژه انتخابات است که می شود مهر محکمی بر دهان دشمنان خارجی و یاوه گویی های آنان زد. ایشان دفاع از انقلاب اسلامی را لازمه پیشرفت و تعالی در عرصه های منطقه ای و بین المللی مطرح کردند و بر تداوم دفاع از آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در زیر سایه سار ولایت امر تاکید نمودند.سرهنگ باقری با بیان اینکه نیاز امروز کشور، تقویت روحیه بسیجی و انقلابی است عنوان کردند در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، آنچه اهمیت دارد تقویت و توسعه این روحیه در بین آحاد ملت است. ایشان شرط عبور از مشکلات اقتصادی کنونی را مدیریت جهادی و انقلابی بیان کردند و خواستار توجه جدی آحاد ملت ایران به این مهم شدند. ایشان در پایان فصل الخطاب همه کارها و برنامه ها را منویات مقام معظم رهبری بیان کردند و بر تلاش جدی همگان بر تقویت روحیه ولایت مداری به عنوان یک تکلیف شرعی و دینی تاکید نمودند. همچنین ایشان ابراز امیدواری نمودند که ملت بزرگ ایران اسلامی امسال نیز در صحنه کارزار انتخابات حماسه دیگری خواهن آفرید. ان شاالله.
رهبر معظم انقلاب: ان‌شاءالله پیروزی از آنِ ملّت ایران است:
dotاهداف را فراموش نکنیم، آرمانهای بلند را فراموش نکنیم، در همه‌ی میدانها صمیمانه قدم برداریم. خدا با ملّت ایران است
کشور ما بحمدالله به برکت تدیّن مردم، انقلابیگری مردم و بصیرت مردم، از دست‌اندازی‌ها و تعرّضهای دشمنان سوگندخورده‌ی مردم تا حدود زیادی مصون مانده. بله، ضربه زده‌اند، یک کارهایی کرده‌اند امّا نتوانسته‌اند ضربه‌ی اساسی بزنند و به توفیق الهی نخواهند توانست ضربه‌ی اساسی بزنند. و به توفیق الهی ملّت ایران آن روزی را که بر همه‌ی سیاستهای استکباری فائق بیاید و به آرزوهای خود برسد، ان‌شاءالله خواهد دید و تمام آن اهداف و آرمانهای بزرگ انقلاب اسلامی را ان‌شاءالله ملّت ایران تجربه خواهد کرد. تلاش عمومی ما لازم است، تلاش مخلصانه‌ی ما لازم است، همکاری‌های ما لازم است، مهربانی‌های ما نسبت به هم لازم است. با همدیگر باشیم، با همدیگر بسازیم، با همدیگر کار کنیم، اهداف را فراموش نکنیم، آرمانهای بلند را فراموش نکنیم، در همه‌ی میدانها صمیمانه قدم برداریم. خدا با ملّت ایران است، و ان‌شاءالله پیروزی از آنِ ملّت ایران است.
سرهنگ باقری، مسئول بسیج ادارات استان فارس:
dotانتخابات 96 به حول قوه الهی و به کوری چشم دشمنان پرشور و با نشاط برگزار می شود. همه مدیران و کارمندان بسیجی استان فارس با شعار لبیک یا خامنه ای در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت خواهند کرد.
ایشان رمز موفقیت ملت بزرگ ایران اسلامی را وحدت کلمه و حرکت در زیر پرچم اسلام و ولایت مطلقه قفیه عنوان نمود و ملت ایران را ملت آزموده شده ای معرفی کرد که این بار هم در 29 اردیبهشت حماسه دیگری می آفرینند.
۲۴روز مانده به انتخابات-سه شنبه، ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶:قولی که نامزدها برای بازکردن گره‌ اقتصاد به مردم باید بدهند:
dotرهبر معظم انقلاب خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری 96: نامزدهانگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملت خواهد بود.
رهبرانقلاب، پیش از ظهر روز عید مبعث در ديدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی یک توصیه به نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری کردند و از آنها خواستند یک قول به مردم بدهند: «من به همه‌ی این آقایان نامزدهای انتخابات این را عرض میکنم و قبلاً هم عرض کردم که تصمیم بگیرند و به مردم هم بگویند و در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای بازکردن گره‌ها، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملت خواهد بود. توانایی‌های ملت ما زیاد است. ظرفیت‌های ما زیاد است. توجه به این ظرفیت‌ها کشور را به اقتدار و استحکام ساخت درونی می‌رساند.