آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۱۴۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
تنویر کازرون؛
تنویر کازرون خبر داد: محفل انس با همت حوزه مقاومت شهید فهمیده کازرون در دبیرستان شهید بانو برنجی برگزار شد.
به گزارش تنویر، به همت حوزه مقاومت شهید فهمیده مراسم محفل انس با قرآن در مورخه ۲۷ آذرماه با شرکت دانش آموزان ممتاز قرآنی در رشته های حفط و ترتیل و صوت با میزبانی واحد مقاومت متوسطه اول شهید بانو برنجی و با دعوت از رئیس حوزه علمیه کازرون حجت السلام صحرایی و رئیس اداره آموزش و پرورش کازرون برادر عباسی اجرا گردید.

محفل انس با قرآن دبیرستان شهید بانو برنجی

 سخنرانی حجت السلام صحرائی در مورد اهمیت دادن به جایگاه قرآن و تدبرکردن در هنگام خواندن قرآن و همچنین مقام والای انسان از لحاظ رشد و شکوفایی استعدادها نسبت به گیاهان و موجودات دیگر و توجه کردن به پیام های قرآن.

محفل انس با قرآن دبیرستان شهید بانو برنجی

در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش کازرون برادر عباسی در مورد توجه ویژه نسبت به قرآن و غافل بودن از درک عمقی به معنای قرآن و اینکه بیشتر در مواقع عزاداریها و مجالس ترحیم قرآن گذاشته میشود و ما باید بدانیم قرآن چه موقع و چه زمانی صحبت از تغییر اجسام بیان کرده به طوری که خداوند در آیه ۴۰سوره نمل میفرمایند: اجسام در حال حرکت است و ما میتوانیم آنها را تغییر دهیم.

وی افزود: باید به معانی قرآن عمقی بنگریم و آن را سرلوحه ی زندگیمان قرار دهیم تا روزگار بر ما بهتر بگذرد.

سپس در ادامه برنامه های اجرا شده در محفل قرآن دعوت از قاری برجسته ی بینا دل، حافظ کل قرآن برادر مزارعی بود که با صوت زیبا خود چند آیه از قرآن کریم را بصورت حفظ تلاوت نمود.

و بعد گروه تواشیح از واحد امیدان شهید مرتجز سرود قرآنی بصورت گروهی همخوانی کردند و با برپایی نماز جماعت مراسم به پایان رسید.


نام:
ایمیل:
* نظر: