کد خبر: ۱۱۴۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از ثبت‌ نام فروش اقساطی واحدهای مسكونی در شهر صدرای شیراز به اصحاب رسانه بسیجی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، مصطفی اژدری رئیس این سازمان با بیان اینكه سپاه فجر فارس به‌ دنبال تقاضای بسیجیان جهت برخورداری از امتیاز پروژه های مسکونی با شرایط ویژه تسهیلاتی را به آنان ارائه می‌دهد، گفت: یكی از این تسهیلات اعطاییبه بسیجیان  امتیاز خرید اقساطی واحدهای مسكونی آپارتمانی در شهر صدرای شیراز است.

وی افزود: طبق قراردادی كه میان سپاه فجر فارس و یكی از تعاونی‌ها بسته شده، بنا بر این شده است تا تعدادی آپارتمان به‌صورت محدود به‌صورت اقساطی و با تخفیف 10 درصد به پایوران، ایثارگران و اعضای فعال و عادی بسیج واگذار شود.

اژدری، ارزش حق‌امتیاز هر واحد مسكونی 143000000 ریال اعلام كرد و گفت: هزینه‌های خرید امتیاز هر واحد طی 3 قسط از متقاضیان اخذ خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس گفت: اصحاب رسانه بسیجی فارس اعم از خبرنگاران و عكاسان كه متقاضی خرید این واحدهای مسكونی هستند، ظرف مدت یك ماه فرصت دارند برای ثبت‌نام به دفتر این سازمان مراجعه و نسبت به این امر اقدام كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: