آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۱۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
مدیر حوزه علمیه قائمیه کازرون:
حجت‌الاسلام اکبر انصاری گفت: عده‌ای تلاش می‌کنند فتنه‌گری 88 را عادی جلوه دهند که عادی جلوه دادن آن یک خیانت بزرگ است.

به گزارش تنویر، حجت‌الاسلام اکبر انصاری امروز در گفت‌وگو با تنویر کازرون اظهار داشت: 9 دی اگرچه به ظاهر تلخ اما یک لطف الهی بود.

عادی جلوه دادن فتنه 88 خیانت است

مدیر حوزه علمیه مکتب‌الصادق قائمیه کازرون با اشاره به واقعه کربلا که در ظاهر درد و رنج و مصیبت و آن روی واقعه کربلا عزت، ماندگاری اسلام و سربلندی بود گفت: فتنه‌گران سال 88 در ردیف شمر زمان با توهین به مقدسات ظاهر شدند که با پاسخ قاطع مردم با بصیرت مواجه شدند که با لطف خدا باعث تقویت نظام شد.

وی با هشدار به حامیان فتنه‌گران و عده‌ای که تلاش می‌کنند فتنه‌گری 88 را عادی جلوه دهند تصریح کرد: فتنه 88 توهین و جسارت به انقلاب و شهدا و مردم بود که عادی جلوه دادن کار فتنه‌گران یک خیانت بزرگ است.

انصاری با بیان اینکه عده‌ای ناآگاه به قصد بدبین کردن مردم از نظام به قصد براندازی گام برداشتند تاکید کرد: با حضور انقلابی مردم و رهبری امام گونه مقام معظم رهبری در 9دی که خود یک انقلابی بود باعث تقویت نظام و رسوا شدن فتنه‌گران شد.

مدیر حوزه علمیه مکتب‌الصادق قائمیه مهمترین مسئله 9 دی را حضور مردم دانست و افزود: حضور با بصریت مردم در صحنه، توطئه‌های فتنه‌گران خنثی و باعث تقویت نظام شد.

وی 9دی را نماد حضور به‌موقع مردم دانست و تصریح کرد: هر جا مردم به‌موقع حضور پیدا می‌کنند نظام حفظ و تقویت می‌شود.

انصاری حماسه 9دی را مظهر بصیرت، حضور و انقلابی بودن مردم دانست و گفت: مردم با حضور حماسی خود در این روز نشان دادند به نظام و کشور خود وفادار هستند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: