آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
کمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
فرمانده حوزه اصناف سپاه کازرون:
boletکمک 100 میلیونی ریالی اصناف به اردوهای جهادی
خبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
فرمانده سپاه کازرون در آیین تجلیل از خبرنگاران؛
boletخبرنگار نباید سیاست زده شود و برای منافع حزبی قلم بزند
کد خبر: ۱۱۴۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
تنویر کازرون خبر داد؛
سرگرد پاسدار سعیدی گفت: مردم بصورت خودجوش یک الگوی جدیدی ارائه نمودند و به نظام سلطه غربی اجازه ندادند که اموال کشور ما را به تاراج ببرند.
به گزارش تنویر، نشست سیاسی حماسه ۹دیماه (روز بصیرت و میقات امت و ولایت) در دبیرستان دخترانه متوسطه اول پروین اعتصامی با دعوت از سرگردپاسدار سعیدی فر مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون برگزار شد.

در این نشست سعیدی در جمع ۱۰۰ نفر از دانش آموزان و دبیران مسایلی ایراد نمودند: از جمله ۱- توطئه‌‌ های آمریکا نسبت به انقلاب ایران با تحریم نمودن ایران به بهانه موشک هسته ای
 ۲- اهمیت و ارزش انقلاب اسلامی ایران نسبت به انقلاب های دنیا مثل جنگهای جهانی، جنگ های فلسطین و فروپاشی نظام کمونسیتی.
۳_صدور انقلاب اسلامی به دنیا از جمله کشورهای سوریه، عراق، لبنان و آمریکای جنوبی و الگو بودن‌ ایران برای کشورهای در حال جنگ.
۴- برگزار شدن انتخابات بصورت هر سال با عناوین مختلف و حضور ۸۵% مردم به پای صندوق های رای.
۵- بصیرت و آگاهی ملت ایران نسبت به فتنه سال ۸۸ و بیعت مردم با نظام و آرمانهای امام.
۶- توطئه ها و فراخوانی ها و صدور ۳۳ بیانیه میرحسین موسوی از سال ۸۸ الی  ۸۹و همچنین چرا روز ۹دیماه روز حماسه و میقات با ولایت نامیده شده؟

وی افزود: چون مردم ایران بصورت خودجوش یک الگوی جدیدی ارائه نمودند و به نظام سلطه غربی اجازه ندادند که اموال کشور ما را به تاراج ببرند و از جمله گفت: فتنه یعنی فضای آلوده ای که در این فضای آلوده تشخیص حق از باطل دشوار میشود و مردم با رهنمودهای رهبری توانستند به راه راست هدایت شوند.
سعیدی ابیان کرد: همچنین فتنه های بسیار زیادی از تاریخ اسلام تاکنون بوده که میتوان فتنه منافقین، فتنه بنی صدر، فتنه سال ۷۸ و سال ۸۸ را نام برد.
در پایان از دانش آموزان خواسته شد هرکس با توجه به مقطع سنی که دارد به عنوان سفیران وزیران؛ روشنگری در مسایل سیاسی، درسی، تربیتی، خانوادگی و اجتماعی به هم نوع خودشان مشاوره نمایند و کشتی انقلاب را به سرمنزل مقصود و حضرت مهدی موعود رسانند.
نام:
ایمیل:
* نظر: