آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
آبروی محله شهید حشمت اله امینی(فرمانده مقر صاحب الزمان (عج) شیراز)
به همت پایگاه شهید حشمت اله امینی حوزه 3 امام حسین (ع) برگزار شد:
boletآبروی محله شهید حشمت اله امینی(فرمانده مقر صاحب الزمان (عج) شیراز)
انتخاب ساسان یگانه به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی شهرستان شیراز
در انتخابات اعضاء هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرائی شهرستان شیراز صورت گرفت:
boletانتخاب ساسان یگانه به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی شهرستان شیراز
کد خبر: ۱۱۵۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسیج اصناف در دهه مبارک فجر صورت گرفت
رئیس وهیئت رئیسه انحادیه صنف آلمینیوم کاران شیراز پایگاه شهید اکبری به همراه جمعی از خیرین,فرمانده پایگاه شهید اکبری وفرمانده حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسیج اصناف به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر از آسایشگاه بیماران شیمیائی اعصاب و روان دوران دفاع مقدس عیادت نمودند.
به گزارش روابط عمومی حوزه حضرت سیدالشهدا(ع)بسیج اصناف در این دیدار که در اولین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت مسئول بیمارستان جنت ضمن عرض خوش آمدگوئی به حاضران گزارشی از مشکلات این مجموعه را عنوان نمود. وی گفت این بیمارستان از دو بخش درمانی حاد ومزمن تشکیل شده که با مشکلات زیادی روبرو است که از جمله این مشکلات نبود بودجه کافی برای ساخت وساز می باشد.رئیس اتحادیه آلمینیوم کاران نیز گفت این صنف به نوبه خود می تواند به کمک خیرین خدماتی  جهت مرتفع شدن این مجموعه انجام دهد که انشاالله مورد رضایت خداوند قرار گیرد.در ادامه سروان محمدی ضمن تشکر وقدر دانی از این حرکت شایسته در اولین روز از دهه مبارک فجر گفت آنها به وظیفه خود عمل کردند وامروز نوبت ماست تا به وظیفه خود عمل نمائیم.در پایان حاضران ضمن عیادت از بیماران با اهدا گل وکادو از خدمات ارزشمند آنها تشکر وقدردانی نمودند.
در ابتدای این دیدار حاضران از مجموعه در دست ساخت بیمارستان دیدن نمودند ومقرر گردیدتا اتحادیه هزینه ساخت درب وپنجره را به عهده گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: