چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
berooz
۲۰:۳۰:۰۵
آخرین اخبار
گزارش
مراسم گرامیداشت حماسه عظیم و ماندگار نهم دی ماه
ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletمراسم گرامیداشت حماسه عظیم و ماندگار نهم دی ماه
بیانیه یوم الله 13 آبان
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش
boletبیانیه یوم الله 13 آبان
یادداشت و گفتگو
مراسم گرامیداشت حماسه عظیم و ماندگار نهم دی ماه
ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletمراسم گرامیداشت حماسه عظیم و ماندگار نهم دی ماه
بیانیه گرامیداشت حماسه 9 دی
حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش؛
boletبیانیه گرامیداشت حماسه 9 دی
بیانیه به مناسبت یوم الله 13 آبان
حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش
boletبیانیه به مناسبت یوم الله 13 آبان
کد خبر: ۸۴۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
جانشین فرمانده سپاه گراش در جمع بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی
جانشین سپاه ناحیه گراش در جمع دانشجویان دانشکده پزشکی گراش گفت : اردوهای محرومیت زدایی یکی از رسالت های بسیج دانشجویی است که اگر با شناخت و همراه با معرفت همراه باشد تاثیرات زیادی را در خود سازی وتعالی دانشجویان در فضایی که خیلی ها به دنبال صرفا لذات پست دنیوی هستند به دنبال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سپاه گراش ، سرگرد پاسدار ستاری اشاره کرد: در دنیای مدرنیته امروز مکاتب غربی به دنبال این هستند که خود را الگوی برتر دنیا معرفی کنند و زندگی مادی و لذات دنیایی را نهایت آمال و آرزوهای بشر جلوه دهند. در این نگاه مادی اگر انسان به فکر شرافت و سعادت خود نباشد خیلی زود غرق در این تفکرات منحط و شیطانی شده و هیچگاه طعم شیرین عبادت و بندگی خدا را نخواهد چشید و جزء گمراهان و خاسران خواهد بود.

ایشان اشاره کرد:شما دانشجویان نگاه کنید به الگوهای مادی ارائه شده در غرب و شرق، یک زمانی  آلمان نازی به رهبری هیتلر و نماینده مکتب فاشیسم با کشتار وحشیانه مردم و فتح کشورها، داعیه نجات بشر را داشت ،یک زمانی کمونیسم در شوروی سابق به فکر فتح قله های خوشبختی وسعادت بشری بود چون همه این عقاید و مکاتب عنصر توحید و وحدانیت را در خود کم داشتند ،لاجرم محکوم به شکست بودند .در حال حاضر هم تفکرات لیبرالیسم که فقط به فکر منافع مادی و بدست آوردن منفعت دنیایی به هر شکل وشیوه ممکن است که نمونه های آن را در کشتار وحشانه مردم بیگناه سوریه و یمن وعراق و فلسطین و... به خوبی می بینید  چون به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این نوع تفکرات پیام انبیاء را در خود کم دارند یقینا محکوم به شکست خواهد بود والبته نشانه های زوال و افول این تفکر را در نفرت ملت ها از صاحبان این نوع تفکرات و بیداری مردم این کشورها  و حرمت به سمت عزت وآزادی به خوبی می توان دید.

جانشین ناحیه گراش بیان کرد: امروز که به عنایت خداوند متعال فضای شرافتمندانه ای را انقلاب اسلامی در کشور ما بوجود آورده است که همه ما باید قدر این فضا و موهبت الهی را بدانیم. فضایی که ما مرهون امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی وهمه شهدا و مجاهدان  هستیم واین فضا  بدنبال کرامت وعزت انسان است و شما دانشجویان عزیز جزء افرادی هستنید که در استحکام وتداوم این مسیر متعالی می توانید نقش بسزایی را ایفاء نمایید.

ایشان تصریح کرد: اردوهای جهادی چون توأم با اخلاص و معنویات است، فرصت بسیار مناسبی برای نگاه به خود است. دانشجو در این اردوها هم با کاستی ها و محرومیت های مردم کشور آشنا می شود و در جهت رفع محرومیت ها تلاش می کند و هم می تواند با بهره گیری از روح معنوی این اردوها خود را بسازد و لذت کار برای خدا را به خوبی در این برنامه ها می چشد.


نام:
ایمیل:
* نظر: