کد خبر: ۸۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
مسئول فرهنگی و اردوئی سازمان بسیج کارمندان فارس خبرداد
بیش از 2500 نفر از مدیران و کارمندان بسیجی استان فارس در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شرکت نمودند
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارمندان استان فارس :
مسئول فرهنگی و اردوئی سازمان بسیج کارمندان استان فارس برادر پاسدار احمد کشاورز اظهار داشت مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) یک تجدید بیعت زائرین با آرمانهای امام و شهدا و مقام معظم رهبری است و این بیعت ، انقلاب اسلامی را از گزند توطئه های دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران مصون می دارد.مسئول اردوئی سازمان بسیج کارمندان افزود : مردم در عرصه های مختلف حمایت عملی خود را در پشتیبانی از ولایت و انقلاب اسلامی نشان دادند که بیعت با ولایت دشمن را به زانو در می آورد.

وی بیان داشت: امسال به مدد خداوند باری تعالی بیش از 2500 نفر از مدیران و کارمندان بسیجی از سراسر استان فارس با شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام (ره) با آرمانهای امام و شهدا و خصوصا شهدای مدافعان حرم اهلبیت علیه السلام و ولایت مطلقه فقیه تجدید میثاق نمودند .

جناب آقای کشاورز افزود : امام خمینی یک فقیه و عالم و عارف به معنی حقیقی کلمه بودند که با توجه به اینک جسم ظاهری ایشان در بین ما نیست اما دست تصرف ایشان بر سر این نظام و انقلاب مستدام است .

ایشان خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) حقایق فراموش شده اسلام ناب محمدی (ص) را احیا کردند در مقابل با اسلام آمریکایی و عدالت خواهی اسلام را فریاد زدند و ضدیت اسلام را با تبعیض طبقاتی و اشرافی گری علنی نمودند.

در پایان ستوان سوم پاسدار احمد کشاورز اعلام نمود: ما باید رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله الامام خامنه ای (مدظله العالی) و خصوصان سخنان اخیر ایشان در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)با گوش جان شنیده و تا نهایت توان در اجرایی نمودن آنها تلاش نموده و دعا نمایم که ان شا الله پرچم این انقلاب با دستان مجروح مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی این نظام حضرت بقیه الله العظم  امام زمان (عج) بسپارند .
ان شاالله
نام:
ایمیل:
* نظر: